Tábor1. oddíl Wampum

Aktuality


 

 

Plán schůzek a akcí

1. oddílu Wampum

na první pololetí roku 2018

 

 

            Prosím, pokud je nějaká akce kde děti potřebují peníze (bazén, výlety), dávejte jim DROBNÉ. Není možné jet do bazénu s tisícikorunovou bankovkou a pak tam někde rozměňovat na bazén, příspěvek řidiči auta, atd. Vedoucí pak mají zbytečně víc starostí, zvlášť když dětí s velkými bankovkami je více. Nikde nám totiž nechtějí rozměňovat. Děkujeme.

                Znovu upozorňujeme na omlouvání dětí ze schůzek vedoucímu konkrétní schůzky a také na oznámení účasti (i omluvy) na výpravy (i na Huberta) vedoucímu dané výpravy a to nejpozději do 36-ti hodin před výpravou (pokud nebude uvedeno jinak). Minimální počet dětí na výpravu je 5. Přednostně, prosím, používejte SMS zprávy, ne všichni vedoucí mohou každý den na internet (e-mail).

                Pokud někdo znáte někoho, kdo má děti ve školním věku, prosím dejte jim vědět, že přijímáme nové členy do našeho oddílu!

 

Aktuálně   probíhají schůzky každé pondělí od 16:30 do 17:30 v klubovně.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Změna programu je vyhrazena. Informace vždy na předchozí schůzce nebo u vedoucího konkrétní schůzky. Další informace, zajímavosti a změny najdete na internetové adrese oddílu:

www.wampum.cz


1. oddíl Wampum - Pagoda, Karlovy Vary.